Eokul Özürsüz Devamsızlıkları Özürlüye Dönüştürme

YAZILIMLARIM
23 Mart 2020 Pazartesi
5.135
0
bio33

Eokul özürsüz devamsızlıkları özürlüye çevirme programı okul idarecilerinin (lise) büyük oranda iş yükünü hafifletip, zamandan tasarruf sağlayacakları düşünülerek yazılmış bir programdır. Bu program ile ortalama yarım saatlik bir işi bir dakika gibi bir zaman diliminde yaparak zamandan tasarruf edeceksiniz.

 

 

Programda eokul sistemine giriş yaptıktan sonra öğrenci işleri menüsünden işlem yapılacak öğrenci aranır. Öğrenci ekrana gelince programda Devamsızlık Bilgilerini Al butonuna basılır ve öğrencinin özürsüz devamsızlıkları soldaki listeye aktarılır. İlgili devamsızlıklar işaretlenerek Seçili Devamsızlıklar İçin Dilekçe butonuna tıklanır ve dilekçe otomatik olarak hazırlanıp yazdırıldıktan sonra veliye imzalatılır.

 

 

Veli dilekçeyi imzaladıktan sonra Seçili Devamsızlıkları Özürlüye Çevir butonu tıklanarak saniyeler içerisinde öğrencinin işaretlenmiş olan özürsüz devamsızlıkları izne dönüştürülür. Normalde en az 25-30 dakikalık iş ve işlemler 1 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilmiş olur.

 

Programı indirdikten sonra ürün kimliğini bildirerek deneme süresi talep edebilirsiniz.

 

Eokul Özürsüz Devamsızlığı Özürlüye Çevirme Programı v1.5 İndir.

 

NOT: Uygulamanın çalışabilmesi için sisteminizde Internet Explorer 11 sürümünün yüklü olması gerekmektedir.

Sizin işletim sistemi bilgileriniz:

Sisteminizde Internet Explorer 11 sürümü yüklü değilse aşağıdaki linklerden sisteminize uygun olanı indirip yükleyebilirsiniz.

Windows 7 (32 bit) Internet Explorer 11 İndir

Windows 7 (64 bit) Internet Explorer 11 İndir

Windows 8.1 (32 bit) Internet Explorer 11 İndir

Windows 8.1 (64 bit ) Internet Explorer 11 İndir

 

Tanıtım Videosu:

 

 

 

 

 

ETİKETLER: eokul,devamsızlık,eba,eba tv,uzaktan eğitim,yks,idareci,müdür,müdür yardımcısı,özürsüz devamsızlıkları özürlüye dönüştürme, özürsüz devamsızlık sildirme,Ortaöğretim ve lisede devamsızlık kaç gün,Lisede Özürlü yada Özürsüz Devamsızlık Süresi Kaç Gün,2020 MEB Ortaokul ve liselerde devamsızlık hakkı kaç,
Yorumlar